Публічна оферта

Шановні покупці! Увага! Перед здійсненням будь-яких дій на цьому сайті обов'язково ознайомтеся з цим договором. Якщо Ви не згодні з наведеними нижче умовами, не використовуйте цей сайт.
Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). Погоджуючись з цим Договором, покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару та інших умов даного договору.

ВСТУП

Цей договір є публічною офертою (відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України) та містить усі необхідні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

Що стосується прийняття умов цього договору, тобто. публічної оферти інтернет-магазину, фізична особа або юридична особа, яка робить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оформлення замовлення (оформивши замовлення через «Кошик», шляхом телефонного дзвінка та інших каналів зв'язку). Акцепт (прийняття) оферти є Вашою беззастережною згодою з усіма положеннями та умовами даної публічної оферти та прирівнюється до підписання договору обома сторонами.

У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту www.torgos.com.ua.

Інтернет-магазин «Torgos», розташований на доменному імені www.torgos.com.ua, в особі ФО-П Ігнатов С Ю, реєстраційний номер 2824400432, запис про включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців 2 480 017 0000 033771 від 09.06.2003р., публікує Публічну оферту про продаж товару дистанційним способом, визначаючи умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину.
 
 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 
1.1. Публічна оферта (далі «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи .
1.2. Сайт – https://torgos.com.ua
1.3. Інтернет-магазин – інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://torgos.com.ua, відповідно до Закону України «про електронної комерції, засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
1.4. Керівник – керівник інтернет-магазину «Torgos», розташованого на доменному імені www.torgos.com.ua, ФО-П Ігнатов С Ю, реєстраційний номер 2824400432, запис про включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців 2480017 0000 033771 від 09.06.2003р.
1.5. Гість – особа, яка відвідала сайт без мети оформлення замовлення.
1.6. Користувач – гість сайту, якому виповнилося 18 років і повністю дієздатний, який використовує сайт та/або окремі матеріали, інструменти, що прийняв умови Договору публічної оферти.
1.7. Покупець – користувач, який здійснив Замовлення в Інтернет-магазині та виконав вимоги Договору публічної оферти.
1.8. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті інформацію про реалізовані товари та/або послуги. Продавцем може бути як Керівник сайту, так і треті особи, яким надано право на розміщення інформації про товар/послуги на сайті. Продавець вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт приймання-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцю).
1.9. Товар – об'єкт угоди сторін, перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині
1.10. Пропозиція – відомості про можливі умови придбання товару та/або послуги, розміщені Продавцем на сайті, які включають інформацію про товар та/або послугу, ціну, способи доставки та оплати, про акції та знижки, та інше.
1.11. Замовлення – позиції, вказані Покупцем з асортименту Товару, запропонованого до продажу, при оформленні заявки на придбання Товару на сайті Інтернет-магазину або за допомогою дзвінка.
1.12. Платник – особа, якій виповнилося 18 років і повністю дієздатна, яка здійснює оплату замовлення Покупця. Покупець може особисто виступати Платником.
1.13. Одержувач – особа, зазначена Платником у бланку замовлення як уповноважена особа отримати оплачений товар. За відсутності необхідних даних Одержувачем є Платник.
Покупець може виступати Одержувачем, якщо перед цим був Платником.
1.14. Клієнт – Покупець, Платник чи Одержувач.
1.15. Сторони – Клієнт, Продавець.
1.16. Угода користувача, далі Угода – цей Договір публічної оферти, включаючи всі умови та додатки.
 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 
2.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту та порядок Замовлення товарів в Інтернет-магазині.
2.2. Використовуючи матеріали та/або інструменти Сайту, вважається, що Користувач/Покупець беззастережно та безумовно прийняв (акцептував) цей договір. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з умовами цього Договору публічної оферти до оформлення Замовлення на Сайті.
2.3. Замовлення Покупцем Товару, розміщеного на сайті Інтернет-магазину, означає, що Покупець погоджується з усіма умовами цієї Оферти.
2.4. Керівник сайту Інтернет-магазину має право вносити зміни до Оферти без попередження Покупця. Зміни набудуть чинності з моменту розміщення нової версії на Сайті, якщо не буде передбачено інше.
2.5. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.
2.6. Інформація про товар відображається на Сайті та може бути оновлена, змінена та доповнена Керівником у будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача/Покупця.
2.7. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціну товару, та будь-які інші Пропозиції надання послуг Продавцем відображаються на Сайті.
2.8. Сторони погоджуються, що відправлення Продавцем будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо, відправлених Продавцем за допомогою електронної пошти, sms/Viber - повідомлень, через телефонію або будь-які інші засоби зв'язку, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.
 1. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ 
3.1. Реєстрація на сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
3.2. Користувач самостійно проводить реєстрацію на Сайті.
3.3. Користувач має право мати лише один Особистий кабінет, тобто дозволяється зареєструватися лише один раз.
3.4. У разі успішної реєстрації Користувач отримує індивідуальну ідентифікацію – Логін та Пароль.
3.5 Користувач має право змінити пароль у Особистому кабінеті, який присвоєний під його логін під час реєстрації.
3.6. Керівник та/або Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, яку надає Користувач при реєстрації.
3.7. Користувач зобов'язується не повідомляти та/або не передавати дані індивідуальної ідентифікації, необхідні для входу до Особистого кабінету, третім особам. В іншому випадку, Користувач повністю несе відповідальність за будь-які наслідки.
3.8. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його даних індивідуальної ідентифікації або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується повідомити про це Керівника, направивши електронного листа, з детальним описом ситуації, що виникла, за адресою: info@torgos.com.ua.
3.9. Реєстрація на Сайті відкриває Покупцеві доступ до додаткових послуг.
 1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАННИХ 
4.1. Персональні дані обробляються відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних".
4.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає таку інформацію:
Прізвище, Ім'я, E-mail (адреса електронної пошти), Номер контактного телефону, Регіон (Область), Місто, Пароль для доступу до Особистого кабінету на Сайті.
4.3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, розповсюдження, знищення) Продавцем з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/одержання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги , у тому числі шляхом кредитування, а також і з метою просування Продавцем товарів та послуг.
4.4. Продавець має право надсилати інформаційні повідомлення, у тому числі рекламні, на електронну пошту (e-mail) та/або мобільний телефон Користувача/Покупця. Частоту розсилок визначає Продавець самостійно, в односторонньому порядку.
4.5. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації, можливо без пояснення причин відмови.
4.6. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.
4.7. Керівник має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.
4.8. Продавець отримує інформацію про IP-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для встановлення особи Відвідувача та не підлягає передачі третім особам.
4.9. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Гостем/ Користувачем/ Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.
4.10. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем/Покупцем. При цьому відповідно до п.4 ст.16 Закону "Про інформацію", Продавець зобов'язується своєчасно запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлення.
 1. ПРЕДМЕТ УГОДИ 
5.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.
5.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
 • Добровільний вибір Покупцем товарів за каталогом на сайті Інтернет-магазину,
 • Самостійне оформлення Покупцем Замовлення (через «Кошик» або засобами зв'язку),
 • Оплата Покупцем/Платником Замовлення, оформленого в Інтернет-магазині,
 • Виконання та отримання Замовлення Покупцю/Одержувачу у власність на умовах цього Договору.
5.3. Право власності на замовлені товари переходить до Покупця/Одержувача з моменту оплати повної вартості товару та фактичної передачі товару Покупцю/Одержувачу. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця/Одержувача з моменту фактичної передачі товару.
5.3. Супроводжуючі Товар фотографії можуть відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду Товару, оскільки є простими ілюстраціями до нього. Як Описи, і Характеристики Товару не претендують на вичерпну інформативність. Через те, що характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, Покупець повинен перед Замовленням товару уточнювати всю необхідну інформацію у Продавця.
5.4. Оновлення інформації на Сайті здійснюється на розсуд Керівника в односторонньому порядку, без повідомлення Користувача/Покупця.
5.5. Інформація про товар доводиться до відома Покупця в технічній документації, що додається до Товару, на етикетках шляхом нанесення маркування або іншим способом, прийнятим для окремих видів товарів.
5.6. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення, або дзвінком протягом 24 годин .
5.7. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, яким Товар був оплачений, протягом 14 днів з моменту скасування Замовлення.
 1. ЦІНА ТОВАРУ
6.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Інтернет-магазину.
6.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.
6.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується протягом 24 годин проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.
6.4. Ціна товару може бути змінена на Сайті Продавцем будь-якої миті в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже оформлене та підтверджене Замовлення Покупця зміні не підлягає.
6.5. Покупатель вправе подтвердить либо аннулировать Заказ на приобретение Товара, если цена изменена Продавцом после оформления Заказа.
6.5. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.
6.6. Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Товар не допускається.
6.7. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю при оформленні замовлення за допомогою іншого зв'язку.
6.8. Зобов'язання Покупця щодо оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів на поточний рахунок Продавця.
 1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ 
7.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем за номерами телефонів, що вказані на сайті, на момент замовлення або через сервіс «Кошик» сайту Інтернет-магазину.
7.2. При оформленні Замовлення на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати таку інформацію:
 • Прізвище, Ім'я, Покупця або зазначеної ним особи (Платника/Отримувача);
 • Адреса, за якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця/Платника/Отримувача);
 • Адреса електронної пошти;
 • Контактний телефон.
7.3. Найменування, кількість, асортимент, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються в кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.
7.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі не надання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за обраний Покупцем Товар.
7.5. При оформленні Замовлення через зв'язок (п. 7.1 цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 7.2. справжньої Оферти.
7.6. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через засоби зв'язку. Після оформлення Замовлення через засоби зв'язку дані про Покупця реєструються у базі даних Продавця.
7.7. Продавець не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, наданої Покупцем під час оформлення Замовлення.
7.8. Покупець несе повну відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
7.9. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем і Клієнтом вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Клієнту касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.
 1. ДОСТАВКА ТА ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ 
8.1. Продавець надає Покупцеві послуги по доставці Товару одним із способів, вказаних на сайті Інтернет-магазину за адресою: https://torgos.com. ua/dostavka.html
8.2. Місце доставки Товару Покупець вказує під час оформлення Замовлення на придбання Товару.
8.3. У місті Харків може бути здійснена адресна доставка товару власною кур'єрською службою Продавця на адресу, вказану Покупцем. А також можливе самостійне вивезення товару Покупцем з точки видачі Інтернет-магазину, розташованої за адресою м. Харків, проспект Гагаріна, д.181.
8.4. Вартість адресної доставки по місту Харків та Харківській області власною кур'єрською службою Продавця розраховується згідно з тарифами Інтернет-магазину, та опубліковані за адресою https://torgos .com.ua/dostavka.html. Самостійне вивезення товару з точки видачі Інтернет-магазину не оплачується.
8.5. По території України доставка здійснюється за допомогою компанії-перевізника «Нова Пошта». За замовчуванням доставка здійснюється до пункту видачі транспортної компанії у населеному пункті Одержувача. За бажанням Покупця/Платника/Одержувача може бути оформлена адресна доставка товару послугами транспортної компанії. У разі, якщо неможливо здійснити доставку товару компанією «Нова Пошта», Продавець має право здійснити доставку товару будь-якою іншою транспортною компанією, яка здійснює свою діяльність на території України.
8.5.1 Територія доставки товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської та Донецької областей), а також на інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником.
8.6. Доставка Товару здійснюється за рахунок Покупця, якщо інше не вказано Продавцем. Вартість доставки транспортною компанією розраховується згідно з тарифами транспортної компанії та залежить від ваги, габаритів товару, регіону та способу доставки. Продавець не впливає на вартість доставки товару транспортною компанією.
8.7. Термін доставки Товару Покупцеві складається зі строку обробки замовлення та терміну доставки. Доставка товару Покупцю може бути здійснена до 10 робочих днів з моменту підтвердження Замовлення обома сторонами у разі відсутності обставин, що не залежать від Продавця. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
8.8. Доставлений Товар передається Платнику, а за відсутності Платника - Одержувачу, який подав квитанцію або інший документ, що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу.
8.9. При отриманні доставленого Товару у відділенні транспортної компанії /у кур'єра/ у точці видачі Інтернет-магазину, Отримувач зобов'язаний оглянути доставлений товар та перевірити його на відповідність заявленій якості, кількості, асортименту та комплектації товару, а також перевірити цілісність товару та/або упаковки. У разі виявлення недоліків Одержувач зобов'язується на місці пред'явити претензію службі доставки / кур'єру / продавцю (при отриманні в точці видачі).
8.10. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі, декларація на пересилання тощо) або фактичне отримання Одержувачем товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Отримання товару Одержувачем свідчить про те, що претензій до товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю та належним чином виконав свої обов'язки щодо передачі товару.
8.11. Якщо Покупець не отримує товар з точки видачі протягом двох робочих днів з моменту підтвердження Замовлення Продавцем, останній має право анулювати Замовлення без додаткового інформування Покупця.
8.12. Клієнт розуміє та погоджується з тим, що здійснення доставки – це окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною замовленого Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем оплаченого Товару. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після оплати та отримання такого, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Клієнту право вимоги доставки Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості
 • здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Клієнта та
 • не передбачає можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Клієнт має право на повернення грошей за Товар як такий, відповідно до Закону України «Про Захист прав споживачів». 
 1. ОПЛАТА ТОВАРУ 
9.1. Ціна товару на Сайті вказується в гривнях і не включає податок на додану вартість (ПДВ), оскільки Продавець не є платником ПДВ.
9.2. Продавець надає Покупцеві послуги по доставці Товару одним із способів, вказаних на сайті Інтернет-магазину за адресою: https://torgos.com. ua/dostavka.html
9.3. Покупцеві доступні способи оплати товару, перелічені на сторінці сайту Інтернет-магазину:  https://torgos.com.ua/sposoby- oplaty.html.
9.3.1. Готівкою:
 • при отриманні товару в точці видачі Інтернет-магазину оплата здійснюється через термінал Приватбанку на розрахунковий рахунок Продавця.
 • при адресній доставці товару по місту Харків кур'єрською службою Продавця, оплата провадиться через термінал Приватбанку заздалегідь на розрахунковий рахунок Продавця.
 • накладним платежем при отриманні товару у відділенні транспортної компанії або у кур'єра транспортної компанії.
9.3.2. Безготівковими коштами на розрахунковий рахунок Продавця на підставі виставленого рахунку. Рахунок є дійсним для оплати протягом 3 банківських днів з дати його оформлення. В цьому випадку доставка товару здійснюється після оплати.
9.3.3. Безготівковими коштами на розрахунковий рахунок Продавця на підставі виставленого рахунку відповідно до підписаного договору про надання кредитування банком (купівля товару у кредит). В цьому випадку доставка товару здійснюється після отримання коштів від банку на розрахунковий рахунок Продавця.
9.4. За безготівкової оплати грошовими коштами на розрахунковий рахунок Продавця до суми Замовлення додається комісія у розмірі 1% від суми Замовлення.
9.5. При оплаті товару Післяплатою, транспортна компанія стягує додатково плату за пересилання (повернення) коштів Продавцю. Що є оплатою послуг транспортної компанії, вартість яких розраховується згідно з її тарифами. Продавець не впливає на розмір даної оплати.
9.6. Купівля товару в кредит передбачає можливість оформити кредит в одному з банків-партнерів Продавця. Список актуальних партнерів та детальні умови кредитування опубліковані на Сайті.
9.7. У деяких випадках Продавець може попросити Покупця здійснити часткову або повну передплату за товар. Розмір передоплати визначається продавцем в односторонньому порядку. Якщо Покупець не погоджується здійснити передоплату, він має право анулювати своє Замовлення.
 1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ АБО ГРОШОВИХ КОШТІВ
10.1. Покупець має право повернути товар належної якості протягом 14 днів з дати отримання за умови, що товар
 • не використовувався,
 • на ньому немає пошкоджень,
 • слідів експлуатації,
 • розбирання або ремонту (у тому числі прихованих), а також
 • збережено цілісність оригінальної упаковки та
 • збережено товарний вигляд та
 • розрахунковий документ, виданий Платнику разом із товаром при отриманні товару (товарний чек, товарно-транспортна накладна з датою отримання товару).
10.2. У випадку, якщо товар був отриманий Одержувачем (згідно з пунктом 8.10. цієї оферти), а потім були виявлені дефекти, Покупцеві необхідно звернутися до сервісного центру, який обслуговує Товари Продавця та отримати його висновок. Такий товар може бути повернений Продавцю або замінений на новий лише за умови, що сервісним центром було виявлено заводський шлюб та товар не підлягає ремонту. Доставку товару до сервісного центру та на склад нашого магазину оплачує Покупець. Товар не може бути повернений Продавцю, якщо дефект підлягає ремонту або виник унаслідок дій Покупця під час експлуатації товару.
10.3. Відправлення товару на заміну здійснюється після отримання підтвердження від сервісного центру заміни товару.
10.4. Вартість доставки товару при поверненні або на заміну визначається згідно з умовами, описаними в главі 8 даної оферти.
10.5. У разі, якщо дефект товару було виявлено при отриманні товару Одержувачем, Одержувач повинен дома відмовитися від отримання товару. У цьому випадку товар буде повернено Продавцю. При відмові Одержувача від отримання товару, Одержувач не оплачує доставку товару.
10.6. При відмові Покупця від Товару, згідно з пунктом 10.1, Продавець повинен здійснити повернення коштів Покупцю у повному розмірі вартості Товару протягом 14 днів з моменту отримання товару Продавцем.
10.7. Повернення коштів здійснюється особі, яка повертає Товар Продавцю на підставі заяви на повернення Товару у довільній формі (з обов'язковим зазначенням у заяві своїх персональних даних) та має при собі в наявності документ, що підтверджує здійснену оплату, а також гарантійний талон Продавця, встановленого формату. За умови надання такою особою Паспорта та Ідентифікаційного коду.
10.8. Повернення коштів Покупцеві/Платнику здійснюється тим самим способом, за допомогою якого товар був оплачений Платником.
10.9. Продавець не несе відповідальності за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Клієнту внаслідок порушення ним правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або "непереборної сили". ( «Непереборна сила» - надзвичайні події, події чи обставини, які така Сторона не могла передбачати чи запобігти доступним їй засобам)
 1. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН 
11.1. Продавець зобов'язується:
 • дотримуватись умов цього договору,
 • забезпечити повною мірою всі зобов'язання перед Клієнтом
 • передати Одержувачу Товар відповідно до обраного зразка на Сайті за каталогом», оформленим Покупцем Замовленням та умовами цієї Угоди.
11.2. Продавець має право:
 • змінювати цей Договір, ціни на Товар та Тарифи на супутні послуги, способи та строки оплати та доставки товару в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сторінках Інтернет-магазину. Усі зміни набувають чинності негайно після публікації і вважаються доведеними до відома Користувача з моменту такої публікації.
 • без погодження з Покупцем, передавати свої права та обов'язки щодо виконання Договору третім особам.
 • перед поставкою замовленого Покупцем Товару вимагати від Покупця 100% передоплати та відмовити Покупцю у доставці товару за відсутності такої оплати.
 • не здійснювати доставку Товару засобами кур'єрської доставки за адресою, зазначеною Клієнтом, без пояснення причин і видати Товар у пункті самовивезення.
 • в односторонньому порядку призупинити подальше виконання замовлення за цим Договором у разі порушення Клієнтом умов цього Договору.
 • відмовити Покупцю у резервуванні Товару (можливість закріпити Товар за Покупцем на складі) без пояснення причин.
 • Продавець має право змінювати умови Акцій, розміщених на Сайті, в односторонньому порядку без згоди Покупця, шляхом розміщення таких змін на сайті інтернет-магазину www .torgos.com.ua.
 • Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програми бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови їх надання визначаються Продавцем самостійно та вказані на Сайті. Їх розмір та умови надання можуть бути змінені Продавцем будь-якої миті в односторонньому порядку. 
11.3. Покупець зобов'язується:
 • до моменту укладання Угоди ознайомиться зі змістом та умовами Договору, цінами на Товар, пропонованим Продавцем та іншими сервісами в Інтернет-магазині,
 • своєчасно оплатити та отримати замовлений Товар на умовах цього Договору, 
11.4. Покупець має право:
 • оформити замовлення в Інтернет-магазині.
 • призначити Одержувачем товару третя особа. У цьому випадку Одержувач зобов'язаний зазначити у бланку Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача та доставки товару. На відносини сторін, у разі, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.
 • відмовитися від отримання e-mail та/або sms-розсилок. Для цього необхідно натиснути на посилання в електронному листі або зайти на сторінку «Мої розсилки» в «Особистому кабінеті», або звернутися до технічної підтримки Сайту.
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
 • відкликати Оферту з обов'язковим повідомленням Продавця до отримання Одержувачем замовленого Товару. 
 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН 
12.1. Продавець не несе відповідальності за змінений виробником зовнішній вигляд Товару.
12.2. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесингових центрів.
12.3. Керівник сайту та Продавець не несуть відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщено Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.
12.4. Продавець не несе відповідальності за дії Транспортної компанії, у тому числі за терміни перевезення транспортною компанією, а також за збереження доставки.
12.5. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Покупець, Платник) відмовитися від придбання товару та вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).
12.6. Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених під час оформлення Замовлення.
12.6.1. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.
12.6.2. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка ​​даних у Замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Одержувача.
12.6.3. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару.
12.7. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних у Продавця.
 1. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
13.1. Справжня Публічна оферта набирає чинності з моменту її акцепту Відвідувачем/Покупцем.
13.2. Термін дії Оферти не обмежений, якщо інше не вказано на веб-сайті Інтернет-магазину.
 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ
14.1. Відносини у сфері захисту прав споживачів регулюються Цивільним кодексом України, Законом «Про захист прав споживачів» та прийнятими відповідно до нього іншими законами та правовими актами України.
14.2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, врегулюються шляхом переговорів між Сторонами. У разі неможливості врегулювати їх шляхом переговорів, підлягають дозволу відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Продавця. Визнання судом будь-якого положення цього Договору недійсним не скасовує дію Договору в іншій частині та не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих під час оформлення Замовлення.
14.3. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно, а саме: прізвище, ім'я, по-батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті. 
14.4. Інтернет-магазин та сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт з попереднім повідомленням Користувачів/Покупців або без такого.

***Уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким пунктом оферти, Ви маєте право відмовитися від купівлі Товарів, що надаються Продавцем, і не вчиняти жодних дій на Сайті.

З цим Договором публічної оферти згоден (-на).