Способи оплати товару

В інтернет-магазині оплата проводиться лише у національній валюті (гривня). Сплатити покупку Ви можете наступним чином:

Готівка.
Мешканці Харкова та області мають можливість оплатити покупку готівковим шляхом. Оплата готівкою здійснюється через термінал Приватбанку на поточний рахунок при самовивезенні товару зі складу, а також у разі кур'єрської доставки додому. У разі адресної доставки, після перевірки оплати та огляду доставленого товару, кур'єр зобов'язаний видати гарантійний талон та товарний чек.

Оплата на картку Приватбанку.
Після оформлення замовлення та його обробки оператором, Ви отримаєте реквізити для оплати на вказану Вами адресу електронної пошти. У разі виникнення додаткових питань або для уточнення інформації з Вами зв'яжеться менеджер.

Миттєвий переклад iPay.ua.
Даний вид оплати Ви можете здійснити з використанням сервісу онлайн платежів iPay.ua. Доступний для населення України. Після оформлення замовлення та його обробки оператором, Ви отримаєте реквізити для оплати на вказану Вами адресу електронної пошти. У разі виникнення додаткових питань, уточнення інформації з Вами зв'яжеться менеджер.

Безготівковий розрахунок.
Можливість безготівкового розрахунку доступна по всій Україні. При безготівковій оплаті з клієнта стягується комісія у розмірі 1%.
Після оформлення замовлення та його обробки оператором, Ви отримаєте реквізити (рахунок-фактуру) на вказану Вами адресу електронної пошти. У разі додаткових питань для уточнення інформації з Вами зв'яжеться менеджер.
Або ж зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання платіжних реквізитів.

Накладений платіж.
Можливий лише при виборі доставки транспортними компаніями.